Mistrovství České republiky 2015

Úvod / Novinky / Mistrovství České republiky 2015

Vrchol závodní sezóny 2015 v podobě Mistrovství České republiky se konal 24.-25. října 2015 ve sportovní hale v Mladé Boleslavi. Z našeho klubu se tohoto závodu zúčastnily týmy děti step, junior step a senior step. V sobobu čekalo základní kolo děti a juniorky, v neděli se uskutečnila finálová kola všech kategorií. Po základním kole se umístily děti step na 4. místě, juniorky na 1. místě a seniorky na 3. místě. Všichni jsme šli do finále s plným nasazením a touhou po medailích. Děti step ve svém finálovém kole měly chybičky a nakonec skončily na 5. místě, ale i tak si zaslouží velkou pochvalu. Juniorky obhájily 1. místo ze základního kola a mohly se radovat z vybojované zlaté madaile. Seniorky šly do finále s obrovskou vervou a zacvičily s radostí, energií a hlavně bezchybně. Při vyhlašování jsme věřily v medaili i pro tento tým, ale výsledek byl nakonec ještě lepší! Seniorky si z Mistrovství České republiky odvezly zlatou medaili a k tomu i titul MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY.

Podívejte se na kompletní fotogalerii zde

děti step 2015

junior step 2015

senior step 2015

Poslední příspěvky
Kontaktujte nás

Napište nám a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.