Mistrovství Evropy 2015 – Dordrecht

Úvod / Novinky / Mistrovství Evropy 2015 – Dordrecht

Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku – 3. místo brněnského týmu OneClub Brno

Na evropském šampionátu ve sportovním aerobiku a fitness týmech, který se uskutečnil v termínu 12.-14.5.2015 v holandském Dordrechtu, vybojovaly bronzovou medaili v kategorii fitness step petite závodnice sportovního klubu OneClub Brno, které trénují na Základní škole Kamínky pod vedením trenérky Lucie Balharové. V této kategorii soutěžily pětičlenné týmy složené ze závodníků starších sedmnácti let, jmenovitě Anna Albrechtová, Lucie Babíková, Veronika Kalová, Tereza Malá, Kristýna Řeholová a Vendula Řeholová. “Pro náš klub je to velký úspěch a motivace k další práci. Jsme moc rádi, že po dvou letech fungování klubu se můžeme pyšnit tímto titulem. Závodní sezóna ale pro nás nekončí, závodnice se připravují na vrcholné závody, které proběhnou na podzim a v zimě tohoto roku. Čeká nás nejen říjnové Mistrovství České republiky, ale především prosincové Mistrovství světa, které se letos koná ve velmi exotické destinaci – na karibském ostrově Martinik.” řekla trenérka klubu Lucie Balharová.
Držíme závodnicím OneClub Brno palce, aby i na těchto soutěžích byly úspěšné a přivezly do Brna další medaile.

 

Napsali o nás:

Článek Rovnost
Článek Lískáček1
Poslední příspěvky
Kontaktujte nás

Napište nám a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.